Od lewej czarne litery CZ poniżej Y i trzy kropki, oraz napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Kolejne logo oddzielone czarną pionową kreską: Godło i nazwa: Ministerstwo Kultury, i Dziedzictwa Narodowego, a obok napis: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Kolejna pionowa, czarna kreska i logo: biała korona na czerwonym tle oraz napis Biblioteka Narodowa.

Dofinansowanie na zakup nowości

Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu otrzymała w 2022 roku dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu w 2022 roku uzyskała środki finansowe Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego w wysokości 24 231,00 zł.

Zadanie:

„Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCZ 2.0”.