Aktualności - Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu

Na środku filiżanka z kawą, po jej prawej stronie od góry po łuku zostały dwa rzędy stokrotek. U dołu od lewej żółty napis: Czwartki z pasjami.

Mikołajkowe warsztaty zielarskie

Na grudniowe spotkanie z cyklu „Czwartki z pasjami” przyjęła zaproszenie pani Anna Marcinczak, która udziela porad fitoterapeutycznych, prowadzi warsztaty zielarskie dla początkujących,

Na zielonej trawie odpoczywa jeż.

Jak przytulić jeża?

Czas szybko mija i 29 listopada br. przyszły do naszej biblioteki porozmawiać o jeżach ostatnie dwie grupy : „Jeżyki” i „Zajączki” z Przedszkola nr 3.

Na niebieskim tle, na środku siedzi biało-szary kot z założoną na głowie czerwoną świąteczną czapką Mikołaja. W tle umieszczone są białe śnieżynki.

Kot Mikołaja

7 grudnia br. odwiedziłyśmy grupę „Krasnoludki” z Przedszkola nr 7 „Pod Grzybkiem”. Maluszki bardzo ciepło nas przyjęły i z uwagą wysłuchały opowiadania z książeczki

Na żółtym tle umieszczone zostało zdjęcie przedstawiające brązowego pluszowego misia siedzącego na żółtym materiale. Na tle przy zdjęciu w górnym prawym rogu oraz dolnym lewym rogu umieszczona została grafika przedstawiająca brązowy odcisk łapki misia.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dziś Dzień Pluszowego Misia! To zabawka, którą posiadają i kochają z pewnością  wszystkie dzieci. Przedszkolaki z grupy „Gwiazdeczki” z Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej

Na białym tle, na środku została  umieszczona czapka Mikołaja. Od dołu na białej części czapki czerwony napis "Kartka do Mikołaja".

Kartka do „Mikołaja”

Czytelnicy, którzy w dniach od 6 do 20 grudnia odwiedzą naszą bibliotekę, wypożyczą książkę i wypełnią kartkę do „Mikołaja” wezmą udział w losowaniu świątecznego upominku.

Na zielonej trawie odpoczywa jeż.

Co jedzą jeże?

W listopadzie obchodziliśmy Dzień Jeża. Z tej okazji przyszła do nas  grupa „Gwiazdeczki” z Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej, a my tego samego dnia 25 listopada br.

Nowości w katalogu

Miejska Biblioteka Publiczna
w Wągrowcu

  • 62-100 Wągrowiec
    ul. Średnia 18
  • tel: 67 26 20 068
  • tel: 725 255 955
  • mbp@mbp.wagrowiec.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
sobota - 09:00 - 13:00

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 67 26 20 068
e-mail: mbp@mbp.wagrowiec.eu

Zamknij menu
Wróć na początek strony