Stałe działania - Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu

Na obrazku znajduje się logo ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Na białym tle po prawej stronie widnieje drukowanymi literami bordowo - granatowy napis: „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”. Po lewej stronie znajduje się grafika przedstawiająca granatową książkę obejmowaną dłońmi.

Mała książka – wielki człowiek

„Mała książka – wielki człowiek” to ogólnopolski projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym, do którego dołączyła nasza biblioteka. Podczas akcji każde dziecko w wieku od 3 do 6 lat,

Czwartki z pasjami

"Czwartki z pasjami" – to cykl spotkań seniorów, na które w każdy drugi czwartek miesiąca zapraszamy gości pragnących podzielić się z innymi swoimi pasjami i zainteresowaniami. Grono uczestników „Czwartków z pasjami”, spotyka się w Miejskiej Bibliotece Publicznej już od pięciu lat. Przez ten czas o swoich zainteresowaniach opowiedziało czterdziestu pasjonatów.

Przedszkolaki w Bibliotece

"Przedszkolaki w bibliotece" to cykl spotkań w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Projekt trwa dziesięć miesięcy,  „sześciolatki” z wągrowieckich przedszkoli odwiedzają naszą bibliotekę cyklicznie raz w miesiącu na zróżnicowanych tematycznie zajęciach edukacyjno - plastycznych. We wrześniu Przedszkolaki są uroczyście pasowane na Czytelników naszej Książnicy.

Nowości w katalogu

Miejska Biblioteka Publiczna
w Wągrowcu

  • 62-100 Wągrowiec
    ul. Średnia 18
  • tel: 67 26 20 068
  • tel: 725 255 955
  • mbp@mbp.wagrowiec.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
sobota - 09:00 - 13:00

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 67 26 20 068
e-mail: mbp@mbp.wagrowiec.eu

Zamknij menu
Wróć na początek strony