Kody do Legimi

Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza do korzystania z zasobów Legimi. Kody (bezpłatnie!!!!) można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych naszej biblioteki.

Dzięki dostępowi do Legimi nasi czytelnicy mogą wybierać spośród 60 tysięcy tytułów e-booków, a także audiobooków dostępnych za pośrednictwem platformy, o każdej porze dnia i nocy.

Usługa jest możliwa między innymi dzięki pozyskaniu przez bibliotekę dotacji ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Przypominamy, że z usługi mogą korzystać (bezpłatnie) wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu. Kod nie zostanie wydany jeśli konto czytelnika będzie obciążone zaległościami. Każdy czytelnik może otrzymać jeden kod w miesiącu, który będzie ważny przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego.

W przypadku problemów z funkcjonowaniem usługi zachęcamy do kontaktu z Wypożyczalnią dla Dorosłych.

**************************************************************************

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.