Czujność się opłaca!

Na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu z cyklu „Czwartki z pasjami” gościliśmy w naszej bibliotece Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu mł. asp. Dominika Zielińskiego,

który przedstawił prezentację multimedialną o niebezpiecznych sytuacjach życiowych, tych w domu, jak i tych na ulicy. Pan Dominik dodał, że dystans, ostrożność i czujność również co do przekazywanych informacji spowodują, iż nie staniemy się ofiarą oszustwa. A zbliżające się wakacje to czas relaksu, beztroskich dni i wypoczynku, jednak nie zwalnia nas to od zachowania czujności w tym czasie.

W drugiej części spotkania Pan Dominik opowiedział uczestnikom o swoich zamiłowaniach. Nasz gość pochwalił się, że wielką pasją jego jest miłość do muzyki, jest uzdolniony muzycznie - gra na gitarze, saksofonie i klarnecie, chociaż teraz brakuje trochę czasu na pogłębianie tej pasji. Praca zawodowa i remont domu nie pozwalają na całkowite oddanie się muzyce. Odpowiadał też na pytania gości, a te dotyczyły przede wszystkim bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy życzyli sobie dobrego, wakacyjnego odpoczynku i bezpiecznego powrotu z wakacji.